zajęcia języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Napisano dnia: 9 maja, 2016

Szanowni Państwo,

Od dwóch lat prowadzę na terenie Gdańska zajęcia języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych (Kursy Językowe PUZZLE). Zajęcia odbywają się głównie w osiedlowych klubach i domach kultury poszerzając ich bogatą ofertę edukacyjną o sekcję językową. Kursy prowadzone są m.in. w Warsztatowie na Oruni Górnej, klubie Rozstaje na Zaspie oraz w klubie „Maciuś I” na Przymorzu.

W związku z planowanym rozwojem działalności od nowego roku szkolnego poszukuję kolejnej sali do wynajęcia na potrzeby prowadzenia w niej zajęć z języka angielskiego oraz w przyszłości także innych jezyków obcych. W związku z tym chciałabym zasięgnąć informacji, czy byliby Państwo zainteresowani, aby poszerzyć zakres działalności o warsztaty językowe.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupkach, 4-6 osób. Istnieje także możliwość prowadzenia zajęć indywidualnych. Zazwyczaj zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut, lub 1 raz 90 min. Zapewniam wszystkie materiały, audio, video i ciekawe pomoce naukowe, które sprawiają, ze uczniowie szybko przyswajają wiedzę i chodzą na zajecia z przyjemnością. Oczywiście powodzenie przedsięwzięcia zależy od rekrutacji, która odbywa się we wrześniu. Jednakże nawet, gdyby udało się zgromadzić tylko jedną grupkę osób chętnych lub kilka osób chcących uczyć się języka indywidualnie byłabym zainteresowana wynajmem. Chętnie wynajęłabym także Państwa salę na okazjonalne imprezy dla dzieci typu czytanie bajek po angielsku czy też wieczór filmowy dla młodzieży.

Uprzejmie proszę o informację, czy byliby Państwo zainteresowani taką formą współpracy oraz wiadomość czy mogłabym spotkać się z Państwem w celu obejrzenia sali oraz omówienia szczegółów, dotyczących jej wynajmu na czas prowadzenia zajęć, ceny wynajmu, terminów zajęć itp.

Proszę o informację zwrotną na adres kontakt@puzzle.edu.pl lub tel 605-841-851.

Uprzejmie dziękuję za odpowiedź.

Z poważaniem,

Justyna Jankowska

Kursy Językowe PUZZLE

www.puzzle.edu.pl

tel. 0-605 841 851

dom sąsiedzki
Clipboard03