Jarmark Św. Dominika z Fundacją Forum i Domem Sąsiedzkim Na Osieku

Napisano dnia: 28 lipca, 2022
Zapraszamy na warsztaty oraz plener malarski podczas tegorocznego Jarmarku Dominikańskiego!
Znajdziecie nas w strefie Przystanku Równość na skwerze Heweliusza w obrębie Wielkiego Młyna i Starego Ratusza.
W dniach 27-29 lipca, w godzinach 15-18 organizujemy ciekawe atrakcje dla każdego fana kreatywności artystycznej oraz wszystkich, którzy potrzebują dawki pozytywnej motywacji.
Podczas pleneru będą wystawiać się znani, lokalni artyści oraz uczestnicy naszego Domu Sąsiedzkiego na Osieku, którzy będą zarówno malować na żywo, jak również prezentować swoje dotychczasowe prace.
Będzie można aktywnie uczestniczyć w tworzeniu niezwykłych dzieł malarskich.
W środę dodatkowo zapraszamy spacer w ramach „Przystanku Poezja” Niezwykłe wiersze, swoiste przekazy motywacyjne pisane w strumieniu świadomości zaprezentuje ich autorka Violetta Wiśniewska, bydgoska kreatorka, która od niedawna mieszka w Gdańsku. Viola jest rownież trenerką rozwoju świadomości i hipnoterapeutką i w czwartek poprowadzi dla Was swój autorski warsztat motywacyjny „Stacja Kreacja”. Więcej o jej twórczości znajdziecie na jej stronie na FB: mamydopogadania
W piątek zapraszamy do naszego namiotu wszystkich zwolenników kreatywnego szycia. Będą warsztaty tworzenia artystycznych sukien i kapeluszy. Będzie kolorowo, pozytywnie i wesoło. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swoją kreatywność w ozdabianiu niezwykłych kapeluszy, z tworzenia których słynie nasz Dom Sąsiedzki na Osieku.
Wszystkie atrakcje odbywać się będą od środy do piątku w godz. 15-18.
Jednocześnie jesteśmy wdzięczni za wsparcie ze strony naszego sponsora, dzięki któremu mogliśmy zakupić materiały malarskie, papiernicze i krawieckie na nasze warsztaty.
PW MAT BUD Materiały Budowlane z siedzibą w Złej Wsi Wielkiej spod Torunia, jest ogólnopolską siecią hurtowni z materiałami budowlanymi i ma swoje oddziały również na terenie Trójmiasta w Kowalu i Gdyni. 
Serdecznie dziękujemy za wsparcie i równie serdecznie polecamy to miejsce: PW MAT BUD Materiały Budowlane
Jarmark Dom na Osieku